2018 05 11 12.36.07 Medium

Voorjaarsmarkt vrijdag 31 mei a.s samen met de weekmarkt

27 Mei 2019

Vrijdag 31 mei a.s. organiseren wij onze 2e Voorjaarsmarkt samen met de weekmarkt van 13.30 tot 18.00 uur.
Als aanvulling hebben wij stands met wafels, wijn en likeur, paling roken, Zuster Evie/producten voor bakken etc., handgemaakte sierkussen hoezen, eigengemaakte sieraden, diervoeders, stoelen matten, Maja's batik, rieten daken/vogelhuisjes, klompenmaker, slabbetjes en knoeidoekjes, textiele werkvormen, iets kunstzinnig van Babs Wolbert, schilderijen van Walter Stellaart, plantjes en hangers met eenjarige planten en voor de kinderen kleine dieren. Voor de sfeer zorgen wij uiteraard met ons eigen terras waar u een kopje koffie of thee kunt krijgen, een draaiorgel en misschien wel een ijskar.